Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.Více informací
zde
.
Nastavení
Odmítnout
Souhlasím
Přejít na obsah
Hledáte originální dárek pro své zaměstnance nebo obchodní partnery? Vyberte si z našich výtečných Dárkových balíčků 🎁
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 771 154 424
info@od-farmare.cz
Kontakt
Moje objednávka
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Hotová jídla
Farmářský box
Alkohol
Pivo a cidery
Vína a sekty
Pálenky
Whisky
Gin
Punče
Ovocná vína
Čerstvé maso
Farmářský box
Drůbež
Hovězí
Vepřové
Dárkové balíčky
Nápoje
Uzeniny a lahůdky
Uzeniny
Paštiky a rillettes
Pršuty a šunky
Sušené maso
Uzené ryby
Utopenci
Klobásy
Sýry a mléčné výrobky
Čerstvé sýry
Zrající sýry
Nakládané sýry
Mléko a mléčné nápoje
Máslo
Ghí
Jogurty a tvarohy
Vejce
Sušené a lyofilizované sýry
Trvanlivé
Těstoviny, luštěniny, rýže
Džemy / marmelády
Chutney, pesto
Oříšky, brambůrky
Koření, cukr
Sladkosti
Polévky a vývary
Horké ovoce
Hořčice, Omáčky
Oříšková másla
Mouky, pečení
Medy
Olej a ocet
Mrazem sušené ovoce
Hotová jídla
Bezlepkové / vegan
Müsli, granola
Sterilovaná zelenina
Kompotované ovoce
Olivy
Křupky
Kimchi
Pro firmy
Balíčky a dárky
Firemní degustace - Brno
Kanárské potraviny
Termoboxy
Přihlášení
Více
Domů
/
Prodávané značky
/
Farma rodiny Němcovy
Farma rodiny Němcovy
, Strana 2
Otevřít filtr
Cena
52
Kč
629
Kč
1
52
629
Na skladě
17
Akce
10
Novinka
1
Řazení produktů
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
17
položek celkem
Výpis produktů
Akce
Chlazené❄️
179 Kč
–10 %
Uzené maso - cca 300g
Skladem
161 Kč
/ ks
Měrná cena:
536,67 Kč / 1 kg
Do košíku
6228
Akce
Chlazené❄️
199 Kč
–10 %
Kuřecí chlazené stehenní řízky cca 480 - 550g
Skladem
179 Kč
/ ks
Měrná cena:
358 Kč / 1 kg
Do košíku
4599
Akce
Doporučujeme
Chlazené❄️
255 Kč
–10 %
Kuřecí chlazená prsa cca 650 g
Skladem
229 Kč
/ ks
Měrná cena:
352,31 Kč / 1 kg
Do košíku
4593
Akce
Chlazené❄️
429 Kč
–9 %
Kuře chlazené tř. jak A cca 1,6 - 2 kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem u dodavatele
389 Kč
/ ks
Měrná cena:
204,74 Kč / 1 kg
Do košíku
5463
Akce
Chlazené❄️
669 Kč
–5 %
Králík chlazený cca 1,7 kg
Skladem u dodavatele
629 Kč
/ ks
Měrná cena:
370 Kč / 1 kg
Do košíku
5460
Ovládací prvky výpisu
Stránkování
Nacházíte se na straně 2 z 2.
1
2
17
položek celkem
Nahoru