Wostok tannenwald 0,33L

32 Kč / ks 27,83 Kč bez DPH
Skladem

Ve Státním institutu pro nealkoholické nápoje, pivovarnictví a vinohradnictví Zemědělské akademie v bývalém Sovětském svazu se v 70. letech utrhli ze řetězu a vytvořili osvěžující, kořeněnou, lesní limonádu s příchutí kořínků z Tajgy, kardamomu, eukalyptu a borové silice - perlivá limča, která nechutná jako nic jiného.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Extravagatní příchutě berlínských limonád Wostok skutečně pocházejí z východu. První z nich, s kardamomem, eukalyptem, borovou silicí a kořínky z tajgy, vznikla ve Státním institutu pro nealkoholické nápoje, pivovarnictví a vinohradnictví Zemědělské akademie v Sovětském svazu a hned se stala obrovským hitem. Před pár lety ji znovuobjevil holandský fotograf žijící v Německu a rozšířil nabídku o dalších pět verzí inspirovaných zeměmi bývalého Sovětského svazu. Limonády, na kterých ulítnete!

Složení: přírodní minerální voda, cukr, kyselina uhličitá, karamelový sirup, kyselící prostředek: kyselina citronová, aroma (obsahuje celer), extrakt z černého čaje, extrakt z juky, olej ze smrkového jehličí, extrakt z kořenu sibiřského ženšenu

Obsah: 0,33 l

Země původu: Německo

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.