Ty nejčerstvější potraviny od farmářů najdete na našem e-shopu! Tak dobrou chuť!

Salátový olej 250 ml

Náš příběh
Značka: Oleje Hanys
129 Kč / ks 112,17 Kč bez DPH 51,60 Kč / 100 ml
Skladem

Salátový olej nevzniká lisováním salátových semínek, ale je směsí tří olejů lisovaných za studena ze semínek, která se urodila na polích našeho kraje. Chtěli jsme vytvořit lokální variantu salátového oleje, který je schopen v našich podmínkách nahradit olej olivový. Je tvořen vyváženým poměrem oleje slunečnicového, hořčičného a řepkového. Jako všechny naše oleje jsou i tyto lisovány za studena a splňují tedy nároky na RAW produkty.

Oleje nejsou ochuzeny filtrací, jsou čištěny postupnou a pomalou sedimentací. Výsledkem je plný olej. Vyniká svou harmonií v chuti – je to opravdový král zálivek a dressingů!

Detailní informace

Jak to u nás chodí?

Po tom co objednáte se rozjedeme k našim farmářům

Vaši čerstvou objednávku vyzvedneme

Poté ji zabalíme a s láskou odešleme k Vám

Detailní popis produktu

Vydrží vám pěkně dlouho, ale na to bychom nesázeli. Po všech našich trvanlivých potravinách se totiž v domácnostech jen zapráší a my se tomu ani nedivíme. Nabízíme vám totiž jen ty nejkvalitnější a nejchutnější produkty, které si zamiluje celá rodina. Zásobte se i vy, ať máte vše dobré pěkně po ruce.

Proč vám zachutná SALÁTOVÝ OLEJ:

  • Salátový olej přirozeně snižuje hladinu cholesterolu v krvi a zabraňují tím rozvoji kornatění cév
  • Vitamin E je silným antioxidantem, který zabraňuje degeneraci cév a je prevencí proti infarktu
  • Lidé s vysokým cholesterolem v krvi – měli by nahradit mastné a kalorická jídla lehkými zeleninovými saláty a naším salátovým olejem
  •  Salátový olej obsahuje omega-6 a omega-3 mastné kyseliny v poměru 3:1, ale také esenciální mastné kyseliny (viz níže) 

S jídlem a pitím roste chuť, to je známá věc. Proto se podívejte i na naše další potraviny od lokálních farmářů. Dovezeme vám je za 48 hodin až na váš stůl, takže perfektní oběd, večeři i větší oslavu budete mít zařízenou za pár kliknutí a úplně bez práce. A ta kvalita, tu si jednoduše zamilujete.

 

Baleno ve skleněné láhvi.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.