qb RITUALE espresso blend 500g

409 Kč / ks 355,65 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

VLASTNÍ SMĚS OD FARMÁŘE

Pro vlastní směs jsme vybrali dvě arabiky z jižní ameriky – Brazílii San Rafael a Kolumbii Huila

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kolumbia Huila je jednou ze dvou nejdůležitějších oblastí kávy v Kolumbii. Jde o region plný života je osídlený přátelskými obyvateli, kteří žijí v souladu s přírodou. Káva z projektu COOCENTRAL roste v horách s průměrnou nadmořskou výškou 1500mnm. COOCENTRAL je centrální družstvo pěstitelů kávy v oblasti Huila. Shromažďuje kolem 4000 spolupracovníků ze 7mi obcí v centru Huily a to - Garzon, Gigante, Agrado, El Pital, Tarqui, Suaza a Guadalupe . Mimo produkce co nejkvalitnější kávy je cílem COOCENTRALu také chránit životní prostředí, dbát na ekologicky udržitelné hospodaření a být společensky zodpovědný. Důležité je také zajištění vzdělávacích školení, předávání nových informací a spolupráce s dalšími družstvy .
Co se týká těto kávy, jde o variantu arabiky Castillo a Caturra. Zpracování proběhlo mokrou metodou s prodlouženou fermentací.

Brazílie San Rafael
Brazílie San Rafael je z oblasti Cerrado Mineiro. Tento region je jednou z nejdůležitějších pěstitelských oblastí Brazílie. Nadmořská výška se pohybuje mezi 1100 – 1200 mnm. Jde o variantu Mundo Novo a Catuai a zpracování proběhlo suchou metodou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.