qb RITUALE Brasil 250g

247 Kč / ks 214,78 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Jde o variantu arabiky Mundo Novo, zpracování polopromyté. Průměrná nadmořská výška ve které je tato káva pěstuje je 1150m.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BRAZÍLIE – SUNRISE
Plantáže společnosti Daterra, odkud SUNRISE pochází se nacházejí v oblasti Cerrado (stát Minas Gerais) a v oblasti Mogiana (stát Sao Paulo), vysoká nadmořská výška, stabilní teplota a pravidelné období dešťů vytvářejí perfektní podmínky pro udržitelné pěstování kávy Arabica. Daterra je poměrně velkou společností, která může být díky svému přes 20 let trvajícímu výzkumnému programu považována za jednu z nejprogresivnějších na světě. Mimo kvalitu pěstování usilují i o zlepšení života zaměstnanců/farmářů. Rozdělují se o profit a práce bez dětí je zde samozřejmostí. Mají vlastní zdravotní systém, zajišťují dopravu pro zaměstnance i denní péči o jejich děti. Polovina plantáží je pod ochranou biologů, z důvodu výskytu vzácných živočišných druhů, např. jaguárů, papoušků macawů či obřích mravenců. Daterra používá slogan a zachovává filozofii „Growing Relationship Coffee“. Ta vychází z přesvědčení, že jejich vztah k půdě, vodě, pracovníkům, komunitě a všemu, co je obklopuje, je stejně důležitý jako káva, kterou prodávají svým zákazníkům. Jako první na světě získala v roce 2018 certifikaci „Level A“ od Rainforest Alliance za udržitelnost.
Jde o variantu arabiky Mundo Novo, zpracování polopromyté. Průměrná nadmořská výška ve které je tato káva pěstuje je 1150m.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
5
OB Avatar autora | 11.6.2021
TOP!