Ty nejčerstvější potraviny od farmářů najdete na našem e-shopu! Tak dobrou chuť!

Náš příběh

Ahoj, já jsem Dušan a já jsem Vojta a řídíme se jednoduchým heslem Z kvality dobroty.  V roce 2019 jsme začínali jako prodejci na farmářských trzích v Jihomoravském kraji. A tam se i zrodila myšlenka založit síť farmářských prodejen. Na jaře roku 2021 jsme tedy otevřeli v Brně v Merhautově ulici naší první prodejnu zaměřenou na prodej prvotřídních produktů od českých a slovenských farmářů. 

Naší prioritou je nabízet spotřebitelům kvalitní farmářské potraviny z prověřených zdrojů a zároveň tak podpořit lokální zemědělce, pěstitele, chovatele a výrobce potravin. Naší další, neméně důležitou prioritou je přinášet ty nejkvalitnější potraviny co největšímu množství nadšených zákazníků, kteří vědí, že farmáři vkládají do svých produktů nejen poctivou práci, ale i srdce. 

Krátce po otevření prodejny jsme se rozhodli propojit kamenný obchod s online prodejem, kdy si z pohodlí domova zákazníci mohou nechat doručit objednané zboží přímo na svůj stůl. Chceme tak zlepšit dostupnost potravin, které mají přirozený charakter, jsou lahodnější, mají intenzivnější chuť a jsou výživově hodnotnější než produkty dovážené z různých koutů světa. Dalším naším krokem bylo otevření druhé brněnské prodejny v obchodním centru Futurum. V Praze máme zatím rozvozy a chystáme pro Vás bistro.

“Záleží nám na tom, aby lidé jedli, co nejčerstvěji a nejkvalitněji.”

Hezký nákup!

Dušan a Vojta