Microgreens Slunečnice

Rozvážíme pouze po Brně
49 Kč / ks 42,61 Kč bez DPH
Skladem

Chuť slunečnicových výhonků je stejně sladká a lahodná, jako jsou slunečnicová semínka. Právě jejich sladká chuť umožňuje všestranné použití. Chutné jsou v zeleninových salátech, polévkách, mixovaných nápojích a s míchanými vajíčky. Své místo si najdou i na sladkých dezertech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Účinky
Slunečnicové výhonky jsou vhodným přírodním zdrojem vápníku, železa a zinku. Díky tomu podporují správnou funkci imunitního a nervového systému, urychlují regeneraci svalů a podporují růst nehtů a vlasů.
Vitamíny
A, B, C, D, E, K

 

O microgreens
Microgreens jsou mladé výhonky zeleniny, které se sklízí těsně po vyvinutí děložních lístků. V této rané fázi vývoje obsahují až 40x vyšší množství vitamínů, minerálů, antioxidantů a dalších látek než v dospělosti. Díky jejich intenzivnější chuti se hodí do řady jídel, ale jsou výborné i samotné.
O výrobci
Jsme mladý tým, který si klade za cíl pěstovat zeleninu šetrně k přírodě i lidskému zdraví. Díky moderním technologiím můžeme pěstovat celoročně lokální zeleninu, a to bez použití průmyslových hnojiv a pesticidů. Tato technologie nám umožňuje spotřebovat až o 90 % méně vody oproti konvenčnímu zemědělství.
Skladování
Skladujte v lednici při teplotě do 10 °C. Obal je vyrobený z rozložitelného materiálu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.