Microgreens Ředkvička

Rozvážíme pouze po Brně
49 Kč / ks 42,61 Kč bez DPH
Skladem

Chuť výhonků ředkvičky je výrazná a štiplavá. Nejvíce vynikne na pečivu s pomazánkou, vhodná je ale také na zpestření pokrmu z masa. Vedle intenzivní chuti je její další předností krásná růžová barva stonků, díky které ozdobí každé vaše jídlo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Účinky
Výhonky ředkvičky jsou bohaté na vitamín C, draslík a další důležité vitamíny a živiny. Díky tomu působí příznivě na fungování kardiovaskulárního a imunitního systému, podporují trávení a vyživují a hydratují pokožku.
Vitamíny
A, B, C, E

 

Microgreens jsou mladé výhonky zeleniny, které se sklízí těsně po vyvinutí děložních lístků. V této rané fázi vývoje obsahují až 40x vyšší množství vitamínů, minerálů, antioxidantů a dalších látek než v dospělosti. Díky jejich intenzivnější chuti se hodí do řady jídel, ale jsou výborné i samotné.
O výrobci
Jsme mladý tým, který si klade za cíl pěstovat zeleninu šetrně k přírodě i lidskému zdraví. Díky moderním technologiím můžeme pěstovat celoročně lokální zeleninu, a to bez použití průmyslových hnojiv a pesticidů. Tato technologie nám umožňuje spotřebovat až o 90 % méně vody oproti konvenčnímu zemědělství.
Skladování
Skladujte v lednici při teplotě do 10 °C. Obal je vyrobený z rozložitelného materiálu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.