Microgreens Kedlubna

Rozvážíme pouze po Brně
49 Kč / ks 42,61 Kč bez DPH
Skladem

Kedlubnové výhonky jsou na první dojem sladké, zanechávají však lehce štiplavé tóny. Díky této kombinaci jsou vhodné na pečivo, k masu ale také do různých mixovaných nápojů. Zaujmou především sytě fialovou barvou stonků, kterou zvýrazní každý váš pokrm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Účinky
Díky vysokému obsahu vitamínu C mají výhonky kedlubny příznivý vliv na imunitní systém a výživu pokožky. Obsahují velké množství antioxidantů, vitamínů a živin, čímž podporují například správnou funkci kardiovaskulárního systému.
Vitamíny
C, E, K, B


O microgreens
Microgreens jsou mladé výhonky zeleniny, které se sklízí těsně po vyvinutí děložních lístků. V této rané fázi vývoje obsahují až 40x vyšší množství vitamínů, minerálů, antioxidantů a dalších látek než v dospělosti. Díky jejich intenzivnější chuti se hodí do řady jídel, ale jsou výborné i samotné.
O výrobci
Jsme mladý tým, který si klade za cíl pěstovat zeleninu šetrně k přírodě i lidskému zdraví. Díky moderním technologiím můžeme pěstovat celoročně lokální zeleninu, a to bez použití průmyslových hnojiv a pesticidů. Tato technologie nám umožňuje spotřebovat až o 90 % méně vody oproti konvenčnímu zemědělství.
Skladování
Skladujte v lednici při teplotě do 10 °C. Obal je vyrobený z rozložitelného materiálu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.