Microgreens Hořčice

Rozvážíme pouze po Brně
49 Kč / ks 42,61 Kč bez DPH
Skladem

Chuť výhonků hořčice je lehce pikantní. Skvěle se tak hodí do vaječné pomazánky, na pečivo nebo k pokrmům z masa. Vedle ostré chuti zaujmou také stojí sytou zelenou barvou, kterou zpestříte každý váš pokrm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výhonky hořčice obsahují velké množství antioxidantů, vitamínů a živin. Díky vysokému obsahu vitamínu C podporují funkci imunitního systému. Příznivě ovlivňují krevní oběh, pomáhají tlumit bolest svalů, snižují horečku a podporují růst vlasů a nehtů.
Vitamíny
A, B, C, E, K

Microgreens jsou mladé výhonky zeleniny, které se sklízí těsně po vyvinutí děložních lístků. V této rané fázi vývoje obsahují až 40x vyšší množství vitamínů, minerálů, antioxidantů a dalších látek než v dospělosti. Díky jejich intenzivnější chuti se hodí do řady jídel, ale jsou výborné i samotné.

Jsme mladý tým, který si klade za cíl pěstovat zeleninu šetrně k přírodě i lidskému zdraví. Díky moderním technologiím můžeme pěstovat celoročně lokální zeleninu, a to bez použití průmyslových hnojiv a pesticidů. Tato technologie nám umožňuje spotřebovat až o 90 % méně vody oproti konvenčnímu zemědělství.
Skladování
Skladujte v lednici při teplotě do 10 °C. Obal je vyrobený z rozložitelného materiálu.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.