Ty nejčerstvější potraviny od farmářů najdete na našem e-shopu! Tak dobrou chuť!

Granola s pekanovými ořechy a javorovým sirupem

Náš příběh
Značka: Kvasnička
119 Kč / ks 103,48 Kč bez DPH
Skladem

Granola s ovesnými vločkami, pekanovými a vlašskými ořechy, mandlemi, slunečnicovými a dýňovými semínky, kardamomem, skořicí, javorovým sirupem, medem, kokosovým olejem a máslem. Skvělá do jogurtu doplněná čerstvým ovocem.

Detailní informace

Jak to u nás chodí?

Po tom co objednáte se rozjedeme k našim farmářům

Vaši čerstvou objednávku vyzvedneme

Poté ji zabalíme a s láskou odešleme k Vám

Detailní popis produktu

Kam sáhnete, když vás opravdu honí mlsná? Tahle dobrota by neměla chybět v žádném špajzu ani spíži. Když dostanete chuť, stačí natáhnout ruku a hned máte lepší náladu. Tak se neodbývejte a vybavte své oblíbené místečko tím nejlepším trvanlivým zbožím, co do něj můžete uložit.

Proč vám zachutná GRANOLA S PEKANOVÝMI OŘECHY A JAVOROVÝM SIRUPEM:

- Granola s ovesnými vločkami, pekanovými a vlašskými ořechy, mandlemi, slunečnicovými a dýňovými semínky, kardamomem, skořicí, javorovým sirupem, medem, kokosovým olejem a máslem. Skvělá do jogurtu doplněná čerstvým ovocem

S jídlem a pitím roste chuť, to je známá věc. Proto se podívejte i na naše další potraviny od lokálních farmářů. Dovezeme vám je za 48 hodin až na váš stůl, takže perfektní oběd, večeři i větší oslavu budete mít zařízenou za pár kliknutí a úplně bez práce. A ta kvalita, tu si jednoduše zamilujete.

Alergeny : 7,8

Hmotnost: 150g

Na 100 g výrobku bylo použito: ovesné vločky 50 g, javorový sirup 13 g, med 13 g, máslo 8 g, slunečnicová semínka 7,5 g, pekanové ořechy 4,5 g, kokosový olej 4 g, vlašské ořechy 3,9 g, dýňová semínka 3 g, skořice 0,25 g, sůl 0,125 g, kardamom 0,1 g.

Výrobce: Džemy Kvasnička

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.