Dančí steak sous vide z kýty s medovinou, dip s brusinkami, 230 - 250g

Rozvážíme pouze po Brně
176 Kč / ks 153,04 Kč bez DPH
Skladem

Pořádný oběd či večeři můžete podávat během chvilky díky předpřipravenému dančímu steaku z kýty s lahodným brusinkovým dipem. Pro přípravu ponechejte steak odpočinout 25 minut v pokojové teplotě. Následně grilujte nebo opečte na pánvi z obou stran do konzumní teploty. V baroque krájíme na plátky a pokládáme na husto do sendviče z poctivého chleba potřeného brusinkou a dijonskou hořčicí, prokládáme salátkem nebo zeleninou, kterou máme po ruce.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tepelně neopracovaný masný výrobek určený pro tepelnou úpravu.

 

Použití: Pořádný oběd či večeři můžete podávat během chvilky díky předpřipravenému dančímu steaku z kýty s lahodným brusinkovým dipem. Pro přípravu ponechejte steak odpočinout 25 minut v pokojové teplotě. Následně grilujte nebo opečte na pánvi z obou stran do konzumní teploty. V baroque krájíme na plátky a pokládáme na husto do sendviče z poctivého chleba potřeného brusinkou a dijonskou hořčicí, prokládáme salátkem nebo zeleninou, kterou máme po ruce.

 

Složení: dančí kýta Baroque maso (82 - 83 %), brusinky (9 - 10 %), třtinový cukr, přepuštěné máslo, balzamikový ocet (obsahuje siřičitany), jedlá sůl (>1 %), pepř, koření.

 

Alergeny: 12 - Oxid siřičitý a siřičitany

Skladování: v chladu 0-4 °C

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.